Lysečiny – Apartmány v srdci Krkonoš

Apartmánový dům o 2 bytech

1. Projekt

Na místě bývalého penzionu Sedmikráska, nacházejícího  se v malebné části východních Krkonoš v Dolních Lysečinách, stranou od hlavní komunikace, ale jen 8 km od Pece pod Sněžkou a 5 km od Janských Lázní, nově vznikl při kompletní a citlivé rekonstrukci malý  apartmánový dům.
V domě jsou dva zcela nové apartmány nabízející luxus novostavby s využitím nejvyšších standardů moderního bydlení a poskytující zároveň dostatečné soukromí, kde se budete cítit jako na chalupě.
Každý ze dvou nabízených apartmánů je o velikosti 120 m2 a zabírá celé patro domu.
Apartmán v přízemí disponuje navíc dvěma terasami o celkové rozloze 38 m2.

2. Rozdělení na bytové jednotky

Dům bude dle prohlášení vlastníka rozdělen na dvě bytové jednotky včetně přiléhajících pozemků, sklepa- lyžárny, technické místnosti s vodárnou, soukromého parkoviště pro 4 auta a části sportovního hřiště před domem.

3. Vybavení

Každý z apartmánů je vytápěn moderním elektrokotlem s rozvodem do radiátorů, dále je zde komín s možností připojení krbových kamen.
Podlahy jsou z dubových prken, jež se pro dotvoření útulné atmosféry objevují i na stěnách. Stropy a stěny jsou osvětleny kvalitními svítidly.
Oba apartmány jsou vybaveny prostornou šatnou zhotovenou na míru. Plně vybavená koupelna a samostatné WC je samozřejmostí.

VYSOKÉ STANDARDY PROVEDENÍ

VÝHODY CHALUPY

KOMFORT MĚSTSKÉHO BYTU